Сплата

СПЛАТА

– безпосередньо в магазині / на час війни, магазин працює за домовленістю

– сплата на картковий рахунок Моно або ПриватБанку

– сплата за місцем доставки (Київ та область)

– безготівкова оплата, згідно р/ф з ПДВ

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ

– в умовах воєнного стану- працюємо по 100% передоплаті (змінюється цана, курс валют, не стабільно працюють логістичні компанії)

ДОСТАВКА

– Відправка перевізниками: нова пошта, делівері, нічний єкспрес

Попутній транспорт по Україні – в умовах воєнного стану – не відправляємо

Доставка власним транспортом по м. Київ та Київська обл.

УМОВИ ДОСТАВКИ

Ми виконуємо послуги по доставці фізичним та юридичним особам.

Вартість доставки залежить від ваги, габаритів, адреси, вида доставки, кількості точое вигрузки. Груз доставляється до будинку, розгрузочні послуги у вартість доставки не входять. Вартість доставки уточнюється з менеджером.

Вартість доставки перевізниками оговорюється з перевізником, за її якість і вартість ми відповідальності не несем, будь яка посилка перевіряється перевізниками на відділенні при її відправці!!!

ТЕРМІНИ ВІДПРАВКИ:

В умовах воєнного стану все оговорюється індивідуально при оформленні замовлення

Відгуки на PROM.UA

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ

Можливість повернення??

Товар нами перевіряється на комплектність та якість. Ви, у свою чергу, будьте уважні під час вибору товару: розмір, комплектація, колірне рішення.

  • Відповідно до Постанови КМУ від 19.03.94р. №172, до переліку якісних товарів, що не підлягають обміну та поверненню, входять будівельні матеріали:

Лінійний та листовий металопрокат, трубна продукція, пиломатеріали, погонажні (плінтус, лиштва), плитні матеріали (деревноволокнисті та деревостружкові плити, фанера) та скло, нарізані або розкроєні під розмір, визначений покупцем (замовником).

Відповідно до Закону України “Про захист прав споживача”:
“Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був куплений, якщо товар не підійшов за формою, габаритами, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням.
Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості протягом 14 днів, за винятком дня покупки.
Обмін товару належної якості проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий покупцеві разом із проданим товаром.”